Logo
Polish BunnyTrack server Powered by "Skecz" v1.3.7 by VenoX

Log In
No account?
Sign up

Topic: Wyszukiwarka rekordów
24.12.2017 00:22
Administrator

VenoX

Gender: Male
Replies: 67
W ciągu kilku dni dodam do funkcjonalności witryny możliwość wyszukiwania rekordów z serwerów BunnyTrack (po nazwie).

Obrazek

Obrazek
24.12.2017 16:09
Administrator

VenoX

Gender: Male
Replies: 67
Zostanie dodany także podgląd szczegółowy dla konkretnej mapy. Wyświetlone w nim będzie większe zdjęcie mapy, a także lista maksymalnie dwudziestu najlepszych czasów na wybranej mapie.

Obrazek
25.12.2017 12:34
Administrator

VenoX

Gender: Male
Replies: 67
Wyszukiwarka wraz z podglądem szczegółowym zostały przed chwilą udostępnione do użytku. Prosiłbym o zgłaszanie problemów, jeśli takie się pojawią podczas użytkowania nowej funkcjonalności strony.
29.12.2017 20:11
Administrator

VenoX

Gender: Male
Replies: 67
Do podglądu szczegółowego:

- Poprawiłem wyświetlanie szczegółów mapy na wypadek, kiedy dwóch graczy będzie mieć taki sam czas. Wobec takiej sytuacji wyżej na liście będzie starszy rekord.

- Poprawiłem wykrywanie braku capów w podglądzie szczegółowym na wypadek, kiedy wszystkie są oznaczone jako np. zrobione ze skrótem (w obecnej formie takie capy na razie nie są w ogóle wyświetlane). Przed poprawką nie pojawiała się odpowiednia informacja, że nie znaleziono żadnych capów. Pojawiało się zamiast niej zdjęcie mapy z pustą listą.


Do wyszukiwarki:

- Poprawiłem poprawność wyświetlania rekordu z danej mapy na wypadek, gdy dwa najlepsze czasy są identyczne. Wyświetlony jako rekord mapy będzie ten czas / gracz, który ustanowił rekord jako pierwszy.
15.01.2018 17:29
Administrator

VenoX

Gender: Male
Replies: 67
Dodałem możliwość wyświetlania rekordów w podglądzie szczegółowym oznaczonych jako np. z pomocą gracza, nieuznane, z użyciem sc itp. Wystarczy kliknąć na tekst "Pokaż oznaczone", aby zobaczyć takie rekordy (nie na wszystkich mapach takie są, więc lista może w ogóle się nie zmienić). Przykład mapy, w której ta opcja ma zastosowanie:

http://forum.gameclan.pl/rec_szukS?szukajmapy=BT-LoboTommys-dbl&oz=1